Anasayfa

İlber Ortaylı CNN Türk‘te Ahmet Hakan‘a saydırdı!

[-] Normal [+]
Prof. Dr. İlber Ortaylı konuk olduğu CNN Türk‘te, Ahmet Hakan‘ın Celal Şengör üzerinden kendisine saldırdığını belirtti ve ‘‘Kendisine bugün cevap verdim. Nasıl güleceğimize karar veriyor. Ben de onu gösterdim‘‘ dedi.

Benzer Videolar

İlber Ortaylı CNN Türk‘te Ahmet Hakan‘a saydırdı!
Prof. Dr. İlber Ortaylı konuk olduğu CNN Türk‘te, Ahmet Hakan‘ın Celal Şengör üzerinden kendisine saldırdığını belirtti ve ‘‘Kendisine bugün cevap verdim. Nasıl güleceğimize karar veriyor. Ben de onu gösterdim‘‘ dedi.
Canlı yayında İlber Ortaylı‘yı, Murat Bardakçı cep telefonundan aradı
CNN Türk‘te yayınlanan Serdar Tuncer‘in sunduğu ‘Başka Şeyler‘ programının konuğu Prof. Dr. İlber Ortaylı‘ydı.
İlber Ortaylı 15 dil biliyor mu? İşte Cevabı...
Sanal alemde kendisi hakkında yazılan biyografilere kızan Tarihçi İlber Ortaylı bildiği dilleri açıkladı.
İlber Ortaylı‘dan ilginç evlilik cevabı
CNN Türk ekranlarında yayınlanan Hafta Sonu Keyfi‘ne katılan İlber Ortaylı çok samimi açıklamalarda bulundu. Aslında hayatını sürdürmek için çok fazla bir gelire ihtiyacı olmadığını söyleyen Ortaylı, kızına ulaşamadığını söyleyip canlı yayında sitemde bulundu. Kızına ulaşmanın bakanlardan bile zor olduğunu söyleyen Ortaylı ‘Ne yapsın çalışıyor kızcağız‘ diyerek konuyu kapattı. ‘Evlenecek misiniz‘ sorusuna ise verdiği cevapla yine şaşırttı. İşte o anlar.
İlber Ortaylı‘dan pazar kahvaltısı yorumu
Tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı, katıldığı canlı yayın programında pazar kahvaltılarının dışarıda yapılmasını gereksiz bulduğunu söyledi.
İlber Ortaylı Amerika‘yı kimin keşfettiğini açıkladı
Kanal D‘de Cüneyt Özdemir‘in sunduğu 5N1K programına konuk olan Prof. Dr. İlber Ortaylı, Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ın gündeme getirdiği "Amerika‘yı ilk olarak Müslümanlar keşfetti" tezini değerlendirdi.
İlber Ortaylı‘nın oynadığı reklam
İlber Ortaylı‘nın oynadığı reklam (Findex)
İlber Ortaylı: Kanal 24 ne bok bir kanal
Ünlü tarih profesörü İlber Ortaylı‘nın Kanal 24 hakkında söylediği sözler sosyal medyaya bomba gibi düştü
İlber Ortaylı‘nın bilemediği soru
Kim Milyoner Olmak İster‘i bu kez Kenan Işık yerine İlber Ortaylı sundu. Capsleriyle sosyal medyayı sallayan ve insanları cahillikle suçlayan Ortaylı, sunucu olarak katıldığı bilgi yarışmasında yarışmacıya sorduğu soruyu bilemedi. İşte izleyiciler önünde ‘İtiraf ediyorum, bu benim bilebileceğim bir soru değil‘ diyerek cevaplayamayacağını itiraf eden Ortaylı‘nın bilemediği o soru...
İlber Ortaylı‘nın yarışmacısı ilk soruda elendi
Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını sunan tarihçi ilber Ortaylı‘nın bayan yarışmacısı, ilk soruda elendi.
İlber Ortaylı‘ya göre o isimler çok cahil
Prof. Dr. İlber Ortaylı, IŞİD konusunda yapılan yorumları değerlendirdi, TV‘lerdeki yorumcuların cahilce olduğunu söyledi.
Kim Milyoner Olmak İster‘i bu hafta İlber Ortaylı sunacak.
Tarihçi-Yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı liseden arkadaşı olan Kenan Işık‘ın rahatsızlığı nedeniyle, ‘Kim Milyoner Olmak İster‘in bu haftaki bölümünde sunucu olarak yer alacak.
İlber Ortaylı küfür etti (Tarihin Arka Odası)
Habertürk‘te yayınlanan Tarihin Arka Odası programına konuk olan İlber Ortaylı, canlı yayında küfür etti, sunucu ne yapacağını şaşırdı. ‘Tarihin Arka Odası‘ programında reklam dönüşünde İlber Ortaylı‘nın yayında olmadıklarını düşünüp küfretmesi sosyal medyada da olay oldu. ZEYNEP O.... "Hocamın müsaadesiyle alaturka yapacağız" diyen Murat Bardakçı‘nın sözünü İlber Ortaylı bir küfürle kesti. "Niye alafranga yapmıyorsun, Zeynep o..." diyerek Bardakçı‘nın sözünü kesen ve canlı yayına geçildiğini fark etmediği her halinden belli olan İlber Ortaylı Hoca‘yı Murat Bardakçı kahkahalarla uyardı. "Aman aman yayındayız, yayındayız" diyen Murat Bardakçı uzun süre gülme krizinden çıkamadı. Küfür olayının kabahati ise Erhan Afyoncu‘nun da yardımıyla yönetmene kesildi.
Cem Yılmaz‘dan İlber Ortaylı taklidi
Artı 1 Tv‘de Yekta Kopan‘ın sunumuyla ekrana gelen Cumartesi programına konuk olan Cem Yılmaz, son zamanlarda internetteki capsleriyle ününe ün katan İlber Hoca‘nın taklidini yaptı. İşte izleyenleri eğlendiren o anlar
İlber Ortaylı‘nın hunharca gülüşü
İnternette capsleriyle nam salmış İlber Ortaylı,yeni videosunda yine birilerini aşağılıyor.Fakat bu kez, yaptığı yorumlardan o kadar zevk alıyor ki gülmeden edemiyor.
Müjdat Gezen‘den İlber Ortaylı‘ya Uğur Dündar cevabı :‘Haddini bil şişman‘
Müjdat Gezen, Halk TV‘de yayınlanan "Müjdat Gezen‘le" isimli programının önceki akşam yayınlanan bölümünde; İlber Ortaylı‘nın katıldığı bir konferansta Uğur Dündar için söylediği hakarete varan sözleri hatırlatarak sert bir şekilde cevap verdi. "TAMAM MI ŞİŞMAN" İlber yerine bir ara "Dilber" diyen Gezen, "Herkes haddini bilecek tamam mı şişman? Öyle önüne gelene küfürle saldırmak yok." diye tepki gösterdi. Sert sözleri birbiri ardına sıralayan Gezen, enteleküel züppeliğinden vazgeçmesini istediği Ortaylı için "profesör olmuşsun ama devamını sen anladın" ifadelerini kullandı. Öfkesi dinmeyen sanatçı, konuşmasını "Söylenecek çok söz var. Bi daha sakın ha. Kulaklarını çekerler. Tamam mı hadi bakiyim" sözleriyle tamamladı.
İlber Ortaylı‘dan Nurhan Hoca‘nın yüzünü kızartan sözler
Tarihin Arka Odası‘nda İlber Ortaylı ve Murat Bardakçı, Nurhan Atasoy‘a takılınca olanlar oldu.
İlber Ortaylı ‘caps‘leri hakkında konuştu!
Prof. Dr. İlber Ortaylı, sosyal medyada son günlerin en popüler paylaşımları arasına giren eğlenceli caps‘leri hakkında değerlendirmede bulundu.
İlber Ortaylı kendi ‘caps‘lerini yorumladı
Üstün bilgisi nedeniyle herkesi cahil gördüğü şeklinde gösterildiği çalışmaları inceleyen Ortaylı, sempatik bir tavır sergileyerek;‘bunlar kimileri için çok güzel‘ ifadesini kullandı.
İlber Ortaylı: Madalya beratlarımı kaybettiler
İlber Ortaylı: Çerçeveden çıkardım, aslını götürdüm. Başbakanlık’tan ‘Alınmıştır, kabul edilmiştir’ diye yazı geldi. ‘Aslını verin’ dedim yok
İlber Ortaylı‘dan Başbakan‘ı kızdıracak açıklamalar
Aykırı Sorular programına konuk olan Prof. Dr. İlber Ortaylı, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

Medya Kategorisi Son Eklenen Videolar

Evlilik programında şok olay!
Star TV ekranlarında yayınlanan Seda Sayan ile Uğur Arslan‘ın sunduğu ‘Evleneceksen Gel‘ programında büyük bir şok yaşandı. Gelin adayı İrem görüştüğü damat adayı Tansu‘ya şok suçlamalarda bulundu. Damat adayının karşılığı ise ‘Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın‘ olunca gelin adayı damat adayına saldırmak için birden yerinden kalktı. Bunun üzerine yayın anında kesildi.
Ünlü sunucu Erkan Tan‘dan eski büyükelçi, yeni CHP‘li vekile tokat gibi cevap!
Musul eski Başkonsolosu ve CHP Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, TBMM Genel Kurulu‘nda konuştu. Yılmaz yaptığı konuşmada Türkiye‘nin Musul‘a asker göndermesini eleştirerek ‘Türk askerinin Musul‘da ne işi var?‘ dedi. Bu sözleri değerlendiren TV programcısı Erkan Tan eski büyükelçiye tokat gibi cevap verdi: ‘Bu beyefendi bir de başkonsolos olarak Türkiye Cumhuriyeti‘ni temsil etti. Bre adam sen nasıl dışişleri mensubusun ‘Askerimizin orda ne işi var?‘ diyor. Askerimiz orda 1990‘lı yıllardan beri var. İşte bunlar yüzünden dış politika yıllar boyunca ilerleyememişti‘ dedi.
İşte Acun Ilıcalı‘nın Gürcistan‘daki ikizi
Sosyal medyada, Gürcistan‘da yayınlanan bir programa katılan adamın videosu paylaşım rekoru kırdı.
Fotomontaj Cumhuriyet‘i
Cumhuriyet gazetesi basın meslek ilkelerini ve meslek onurunu çiğnemekte ve ihanette sınır tanımıyor. Fotomontaj, yalan ve iftira Cumhuriyet Gazetesi‘nin sık sık başvurduğu yöntemlerden. TÜRGEV için yine aynı yöntemlere başvuran Cumhuriyet fotomontaj yaptı.
Yaşar Nuri Öztürk Putin övgülerine devam etti
Yaşar Nuri Öztürk‘ten inanılmaz sözler: Putin‘den mümin kokusu geliyor
Rusya Devlet Başkanı Putin‘den övgülerle bahseden Yaşar Nuri Öztürk, tepki çeken açıklamalarda bulundu. ‘Putin‘den mümin kokusu geldiğini‘ söyleyen Öztürk, ‘Yaşar Nuri jargonunda: Putin‘in tırnağı olacak bir tane adam İslam dünyasında yok‘ dedi.
Esra Erol herkesi ağlattı
İkinci kez anne olan Esra Erol, oğlu Ömer Erol‘u kucağına aldığı ilk anları canlı yayında izletti.
Ve Esra Erol geri döndü
Nilgün Belgün, programı Esra Erol‘a böyle teslim etti...
Kısmetse Olur‘da yer yerinden oynayacak!
Esra Erol canlı yayında böyle göbek attı!
Doğum iznine ayrılan ünlü sunucu Esra Erol evden izlediği programına canlı yayınla bağlanarak göbek attı.
HDP‘li Kışanak SMS attı, Ahmet Hakan değiştirdi
Tahir Elçi‘nin konuşulduğu programda Gültan Kışanak Ahmet Hakan‘a mesaj atarak ekran yazısını değiştirtti.
İlber Ortaylı CNN Türk‘te Ahmet Hakan‘a saydırdı!
Prof. Dr. İlber Ortaylı konuk olduğu CNN Türk‘te, Ahmet Hakan‘ın Celal Şengör üzerinden kendisine saldırdığını belirtti ve ‘‘Kendisine bugün cevap verdim. Nasıl güleceğimize karar veriyor. Ben de onu gösterdim‘‘ dedi.
Cem Yılmaz film ekibiyle şarkı söyledi
Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Ali Baba ve 7 Cüceler filminin Azerice şarkısını filmin oyuncuları ile birlikte periscope canlı yayınında söyledi. Yılmaz aynı oyuncularla film yaptığı eleştirilerine de atıfta bulunarak, ‘Yine aynı adamlar‘ esprisi yaptı.
Hürriyet gazetesinden skandal Demirtaş manşeti
Cem Küçük‘ten Oktay Usta‘ya çağrı!
24 TV ekranlarında yayınlanan Günün Manşeti programında Cem Küçük ve Ersoy Dede ‘Oktay Usta‘nın ortaya çıkan yalanıyla ilgili yorumlarda bulundu.
‘Cumhurbaşkanı ile Gündem Özel‘ 18 Kasım 2015 19.00‘da A Haber‘de
Mirgün Cabas‘ı rahatsız eden Türk polisi yorumu
Paris‘ten canlı yayınla bağlanan Ertuğrul Özkök, Türk polisinin Fransızlardan daha hızlı olduğunu söylemesi Mirgün Cabas‘ı rahatsız etti.
Acun Ilıcalı‘dan Yılmaz Morgül videosu
Acun Ilıcalı Survivor 2016‘nın yarışmacılarını netleştiriyor. Ilıcalı 2016‘da yapılacak olan Survivor yarışmacısı Yılmaz Morgül‘ün videosunu paylaştı
Ünlü sunucu Erdoğan‘ı yazdı!
Suriye asıllı Faysal Kasım Al Jazeera‘nın dünyaca ünlü program sunucusu, en popüler programlarından biri olan ‘Ters Açı‘nın yapımcısı arap dünyasında özel bir okuyucu kitlesi de olan Kasım Katar‘ın Bevvabetüş Şark gazetesindeki son yazısında Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ın başarısını kaleme aldı.
 
Video Kategori
Son Eklenen Videolar
Gündemdekiler
Deprem
Siyaset
Gündem Kişi
Spor
Sportmen
Magazin