Anasayfa

İşte Ruslar‘ın yeni dövüş stili

[-] Normal [+]
Sosyal medyada paylaşılan görüntüler bir anda dünyaya yayıldı. ‘Rus yeni dövüş stili‘ adı altında paylaşılan görüntülerde, rakibin yediği darbelerin şiddeti dikkat çekici.

Benzer Videolar

İşte Ruslar‘ın yeni dövüş stili
Sosyal medyada paylaşılan görüntüler bir anda dünyaya yayıldı. ‘Rus yeni dövüş stili‘ adı altında paylaşılan görüntülerde, rakibin yediği darbelerin şiddeti dikkat çekici.

Eğlence Kategorisi Son Eklenen Videolar

Victoria‘s Secret melekleri yine büyüledi
Meleklerin yeniyıl için hazırladıkları video sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

Sarhoş kızın dansı şaşkınlık yarattı! (+18)
Sahnede beatbox yapan sunucuya dansıyla eşlik etmek isteyen genç kız, herkesin dikkatini çekti. Sarhoş olduğu için hiçbir şeyi umursamayan kızın frikik vermesi de dikkatlerden kaçmadı.

Canlı canlı yuttu!
Dere kenaranda gezinti yapan insanlar eşine az rastlanır bir ana tanıklık etti. Kurbağanın yakaladığı bir yılanı canlı canlı yediğini gören insanlar cep telefonlarına sarıldı ve o anı böyle kaydetti.

İşte Ruslar‘ın yeni dövüş stili
Sosyal medyada paylaşılan görüntüler bir anda dünyaya yayıldı. ‘Rus yeni dövüş stili‘ adı altında paylaşılan görüntülerde, rakibin yediği darbelerin şiddeti dikkat çekici.

Fit olmak için bunu yapıyorlar
Genç bayanların fit görünme sırrı spor salonlarrında gizli.

Kesimden kaçan inek çatıdan atladı
Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde, mezbahaya kesime getirilen inek, görevlilerin elinden kurtularak merdivenlerden binanın çatısına çıktı. Hızını alamayan inek çatıda kendisini yakalamaya çalışan görevlileri kovalayarak çatıdan aşağı atladı.

Haifa Wehbe‘nin kıyafeti olay yarattı
Arap yıldız Haifa Wehbe‘nin katıldığı bir düğünde yaptığı dans geceye damga vurdu. Wehbe‘nin düğünde üvey kız kardeşi Hena ile çektirdiği fotoğraflar ve giydiği elbisesi de oldukça dikkat çekti.

Uyutarak ünlü oldu!
Uyku sorunu mu çekiyorsunuz? Yoğun iş günlerinden sonra rahatlamakta zorlanıyor musunuz? Kendinizi son yılların yükselen trendlerinden biri olan ASMR uzmanlarının kollarına bırakın... Fısıltılı huzur verici konuşmalar  ve düşük frekanslı değişik seslerle, anneniz saçınızı okşayarak sizi uyutuyormuş duygusuna hasıl olmak isterseniz, ASMR tam size göre! Şimdi arkanıza yaslanın ve tam onun da dediği gibi rahatlayın ve kendinizi ASMR konusunda en ünlü isimlerden Hailey‘in ‘iç gıcıklayıcı‘ sesine bırakın... Peki nedir bu ASMR?Açılımı Automonous Sensory Meridian Response olan bu terimin halk arasındaki adı “iç gıdıklanması” denilebilir. Çoğu doktor tarafından sürüngen beyin durumu olarak da bahsedilmektedir.

ASMR olgusu beynin fırça, kağıt, klavye, poşet, kağıt gibi günlük hayatta kullandığımız çoğu nesnelerin yavaş hareketlerle çıkardığı seslerin ya da fısıltı gibi günlük hayattın çok daha altında desibele sahip olan seslerin tetiklediği işitme temelli bir hissiyat.

Onu durdurmak imkansız
Onu durdurmak imkansız
Minik çocuğun terör isyanı
Sokağa çıkma yasaklarının uygulandığı Şırnak‘ın Cizre ilçesinde, minik kız çocuğunun terör örgütüne karşı isyanı sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor. Güvenlik güçleri ile terör örgütü mensupları arasında sıkça çatışmaların yaşandığı bölgede silah sesleri susmak bilmiyor. Çıkan çatışmalarda ev ve okullara hasar gördüğü ilçede küçük kız çocuğu sokağa çıkma yasağına ve çatışmalara tepki gösterdi. Minik kızın dilinin döndüğünce, "Duyuyor musunuz silah seslerini? Her yer bozuldu. Niye böyle yapıyorsunuz? Dışarı çıkıp top oynamak istiyoruz" diyerek teröre tepki göstermesi amatör kamera tarafından kayda alınarak sosyal medyada paylaşıldı.Kısa sürede izlenme ve paylaşım rekorları kıran küçük kızın isyanı izleyenlere duygulandırıyor.

Bu yaratığı görenler dehşete düştü!
Deniz kenarında yürüyüşe çıkanlar gördükleriyle şaşkına döndü. Kum üzerinde daha önce görülmemiş canlı çevredekilerin şaşkın bakışları arasında kendisini kuma gömerek gözden kayboldu.

Instagram fenomeninin evinde kız kavgası
Avustralya‘nın tütün kralı ve iş adamı 41 yaşındaki Travers Beynon sosyal medya hesabından paylaştığı video ile yine gündeme oturdu.

Sapık turistlerden şok hareket! (+18)
Tayland‘a tatile giden Çinli turistler, eğlence sonrası dansçı kızlarla fotoğraf çekinmek istedi. Ancak turistler kadının göğüslerini tutunca işler değişti.

Arap kadınlardan çılgın dans!
Müziğe kalçalarıyla eşlik eden arap kadınların dansı sosyal medyayı salladı.

Görenleri şaşkına çevirdi
Sanat galerisindeki bu eser ziyaretçileri şaşkına çevirdi. İşte origami sanatının güzelleiğine dikkat çekmek isteyen sanatçının eseri...

Seksi dansçılar çileden çıkarttı!
Bir markanın tanıtımı için sokak ortasında dans eden seksi dansçıları kıskanan kadın, genç kızların arasına daldı ve onları böyle hırpaladı.

80’lik ninenin iPhone merakı
Aydın’ın Yenipazar ilçesinde gelişen teknolojiye ayak uydurmaya çalışan Hafize Nine, günlük gazete okuma alışkanlığını iPhone üzerinden sürdürmeyi deniyor. 80’lik nine sayfa değiştirirken parmağını da diliyle ıslıyor.Gazete haberlerini her gün düzenli bir şekilde okuyan 80 yaşındaki Hafize Devecioğlu torununun İphone 6s telefonunu eline alarak Facebook’a girip sayfaya düşen haberleri okuyor ve fotoğraflara bakıyor. Telefondaki sayfaları kitap sayfası çevirir gibi sürekli parmağını diliyle değiştiren sevimli nine, yanında bulunan başka bir torununun kendisinden habersiz fotoğrafını çekip sosyal medyada paylaşmasına şaşırarak, torunlarına sitem ediyor.Torunlardan birinin ünlü sinema oyuncusu ’Tecavüzcü Coşkun’ lakaplı Coşkun Göğen ile fotoğrafını gören 80’lik nine, torununa ’neden onla fotoğraf çekildin?’ diyerek tatlı sert çıkışıyor. Yazıları okumakta zaman zaman zorlansa da, telefonu elinden bir an olsun bırakmayan ninenin Ege şivesi ile konuşması ve sempatik tavırları torunları tarafından kayda alınarak sosyal medyada paylaşıldı. Kısa sürede paylaşım rekorları kıran video görüntüsü izleyenleri kahkahalara boğuyor.

Otobüste şok! Tecavüz etmeye kalktı
Çin‘de yaşanan akıllara durgunluk veren olayın görüntüleri ortaya çıktı!

Korkunç olay bir otobüste geçiyor. Aracın boş olmasından yararlanan bir sapık, genç kadına tecavüz etmeye kalkıyor. Mağdur kadını zanlının elinden otobüs şoförü kurtarıyor. Zanlı, önce şoförü görmesi rağmen tecavüz girişimini sürdürüyor, ardından tekme tokat dayak yiyor.
Piranalar çıldırdı!
Piranaların bulunduğu bölgeye beslemek amacıyla et atan kişinin daha sonra karşılaştığı manzara izleyenleri hayretler içerisinde bıraktı. Piranaların onlar için atılan ete hücum etmesi izleyenleri adete şaşkına çeviriyor. Yurt dışında çekilen görüntülerde bir kişinin piranalara yem için hazırladığı eti göle bırakması görülüyor. Eti bırakmasıyla kokuyu alan piranaların adeta çılgına dönmesi amatör kamera tarafından saniye sabiye kaydediliyor.

İşte dünyanın en zeki devesi
Önce musluğu açtı, ardından suyu içti; karşınızda dünyanın en zeki devesi. Kazakistan’da kaydedilen görüntülerde, su ihtiyacını karşılamak isteyen devenin gülümseten uğraşı yer alıyor. Sevimli hayvan önce ağzıyla deponun musluğunu açıyor, ardından da kana kana su içiyor. Devenin bunu nasıl öğrendiğini ise bilen yok.

 
Video Kategori
Son Eklenen Videolar
Gündemdekiler
Deprem
Siyaset
Gündem Kişi
Spor
Sportmen
Magazin